Pniewo: Nie żyje 18-letni Krzysiek potrącony na drodze

W niedzielę (26.11) po godzinie 17 na DW571 w miejscowości Pniewo gm. Nasielsk, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszego. Według wstępnych ustaleń policjantów 41-letni kierujący Oplem Meriva jadąc w kierunku Nasielska potrącił 18-letniego pieszego mieszkańca gminy Nasielsk, który prawdopodobnie szedł środkiem jezdni.

Na miejsce zdarzenia przybyły służby ratownicze. W związku z dużymi obrażeniami u poszkodowanego, zadecydowano o wezwaniu na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Lądowanie zabezpieczali druhowie z OSP Nasielsk.

18-letni Krzysztof z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Kierujący samochodem po przebadaniu alkomatem był trzeźwy.

Niestety we wtorek (28.11) chwilę po godzinie 4 rano lekarze w szpitalu, stwierdzili zgon 18-latka.

– Aktualnie w tej sprawie prowadzone jest postępowanie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia. Jednocześnie policjanci poszukują osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia – informuje podkom. Szymon Koźniewski z KPP Nowy Dwór Mazowiecki.

Udział w akcji:
539M20 – OSP Nasielsk
539M21 – OSP Nasielsk
W02-83 – ZRM Nasielsk
Ratownik12 – LPR Warszawa
KP Nasielsk
WRD KPP Nowy Dwór Mazowiecki

DP
Foto: OSP Nasielsk

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.