Pniewo: Poszukiwani świadkowie wypadku z udziałem samochodu i roweru

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku prowadzą czynności w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 1 września 2021 r. w miejscowości Pniewo. Wszystkie osoby, które były bezpośrednimi świadkami tego zdarzenia i posiadają informacje, które pomogą w ustaleniu jego okoliczności, proszone są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, tel. (23) 693 28 40 lub z Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, tel. (22) 775 22 01.

Policjanci z Komisariatu Policji w Nasielsku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło dnia 1 września 2021 r. około godz. 05:00-05:15 rano w miejscowości Pniewo gm. Nasielsk, w wyniku którego kierująca rowerem doznała obrażeń ciała. Jak ustalono, kierujący samochodem koloru prawdopodobnie brązowego/kawowego lub w zbliżonych odcieniach, marki renault trafic, poruszał się od strony Pułtuska w kierunku Nasielska.

Wszyscy świadkowie, którzy widzieli ten wypadek i mogą pomóc w ustaleniu jego okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komisariatu Policji w Nasielsku, ul. Kościuszki 29, tel. całodobowy (23) 693 28 40 bądź Dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Paderewskiego 3, tel. całodobowy (22) 775 22 01 lub z najbliższą jednostka policji.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.