Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Kontrola zakończona zarzutami

Policjanci z nasielskiego komisariatu zatrzymali do kontroli drogowej 38-latka kierującego seatem. Okazało się, że mężczyzna w ogóle nie posiada prawa jazdy. U podróżującego z nim pasażera mundurowi ujawnili amfetaminę. Mieszkaniec powiatu pułtuskiego został zatrzymany. Usłyszał zarzuty, za które grozi mu kara do 3 lat więzienia.

We wtorek 24 października br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku patrolowali rejon gminy. Po godz. 22:00 w miejscowości Pniewo podjęli interwencję wobec kierowcy seata.

W trakcie kontroli widać było, że zarówno siedzący za kierownicą 38- latek jak i podróżujący z nim pasażer są zdenerwowani. Podczas prowadzonych przez policjantów czynności wyszło na jaw, że kierowca seata w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania. W związku z powyższym mundurowi skierowali wniosek do sądu o ukaranie.

Funkcjonariusze sprawdzili także 47- letniego pasażera auta. Okazało się, że w kieszeni kurtki ukrył on torebkę z białym proszkiem. Badanie testerem narkotykowym wskazało na amfetaminę. Mieszkaniec powiatu pułtuskiego trafił do policyjnej izby zatrzymań, a ujawnioną substancję policjanci zabezpieczyli. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia woności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.