Pocztówka z Wakacji – wygraj nagrody

Zapraszamy do udziału w  Konkursie  “Pocztówka z wakacji”. Słowo “wakacje” u każdego wywołuje uśmiech na ustach. Przenieśmy dobre wspomnienia na papier. Chwyćmy za aparaty bawmy się barwami lata. Zachecajmy do odwiedzenia miejsc , które nas zachwyciły pokazując ich piękno.

Czas trwania konkursu:
Start:            31.07.2015 r. godzina 00:00
Zakończenie: 26.08.2015 r. godzina 11:00

Konkurs polega na umieszczeniu zdjecia poprzez naszą aplikację konkursową na Facebooku pod zdjęciem profilowym,,Pocztówka z Wakacji” www.facebook.com/PKS.Polonus według zasad zamieszczonych w regulaminie konkursu.

Tematyka zdjęć:
Przesyłane zdjęcia powinny być nietuzinkowe, o ciekawej kompozycji. Dopuszczalne zdjęcia to przedstawiające miejsca, krajobrazy, pejzaże, zabytki ect. Zdjęcia w jak najmniejszym stopniu powinny przedstawiać osoby. Zdjęcia zawierające wizerunek ludzi bądź osób będą akceptowane jedynie w momencie kiedy nie będą stanowiły głównego przekazu zdjęcia, a jedynie będą elementem całości.

Patronem medialnym konkursu jest portal Wirtualny Nowy Dwór

W ramach Konkursu wyłonieni zostaną Laureaci, którym przyznane zostaną następujące nagrody:

Za zajęcie I miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w romantycznej rezydencji w Dolinie Pałaców i Ogrodów Wojanów. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie II miejsca (drugie najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu PANORAMA w pokoju z widokiem na Starówke ze śniadaniami w hotelu Panorama*** w Wilnie  ul. Sodu 14. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody .

Za zajęcie III miejsca  (trzecie najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagrodą w konkursie jest voucher dla dwóch osób – pobyt na Szlaku Kulinarnym Mazowiecka Micha Szlachecka.

  • Dzien I – Przyjazd do Retro Skibniew na kolację. Uroczysta kolacja, nocleg, śniadanie dnia drugiego.
  • Dzień II – wyjazd po śniadaniu. Zwiedzanie pałacu w Patrykozach, wizyta w prywatnym ogrodzie botanicznym, przyjazd do Siedlec. Obiad w Restauracji ” Zascianek polski”,wizyta w sklepie ekologicznym ze zdrową żywnością, zwiedzanie Siedlec. Przyjazd od Dworu Mościbrody, kolacja, nocleg.
  • Dzień III – śniadanie, relaks na łonie natury na stawach rybnych (lub inne atrakcje w zależności od pogody), wypoczynek w zabytkowej siedzibie ziemiańskiej , obiad w Restauracji Dworskiej. Podczas wizyty na Szlaku goście zapoznają się z historią, folklorem i kuchnią regionalną Wschodniego Mazowsza Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.12.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie IV miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompleksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie + mały zestaw upominków od Firmy POLONUS. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody http://www.rozawiatrow.pl/

Za zajęcie V miejsca (piąte najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
VOUCHER na kolację dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody.

Za zajęcie VI miejsca (szóste najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagroda rzeczowa w postaci torby kabinówki oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus

Za zajęcie VII miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Voucher na przejazd linia Polonus dla dwóch osób Tam i Powrót oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 15.10.2015r. po  wcześniejszym ustaleniu terminu podróży ze sponsorem nagrody.

Za zajęcie VIII miejsca (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY)
Nagrody rzeczowe w postaci plecaka oraz mały zestaw upominków  od firmy Polonus.

Za zajęcie IX, X miejsce (najładniejsze zdjęcie zdaniem JURY) 
Zazajęcie IX i X miejsca nagrody rzeczowe w postaci termosa oraz mały zestaw upominków od firmy Polonus.

I Nagroda specjalna za największa liczbę głosów
Weekendowy pobyt dla dwóch osób w Kompeksie wypoczynkowym Róża Wiatrów Darłówko Zachodnie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wczesniejszym ustaleniu terminu ze Sponsorem nagrody

Nagroda specjalna za kreatywność w przygotowaniu zdjęcia
Voucher na kolacje  dla dwóch osób w Restauracji Sardynia w Warszawie. Nagroda możliwa do wykorzystania w okresie do 30.11.2015r. po wcześniejszym ustaleniu terminu rezerwacji ze Sponsorem nagrody.

Konkurs

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.