Podpalacz grasuje na Osiedlu Młodych?

W ostatnim czasie Straż Pożarna w porze nocnej często wzywana jest na teren Osiedla Młodych w Nowym Dworze Mazowieckim, gdzie dochodzi do pożarów śmietników. W nocy z poniedziałku na wtorek doszło do 5 takich pożarów. Czy w Nowym Dworze Mazowieckim grasuje podpalacz?

W krótkim odstępie czasowym wpływały zgłoszenia o kolejnych pożar wiat śmietnikowych. Zastępy wracające z akcji najeżdżały również na kolejne pożary – informuje naszą redakcję mł. kpt. Paweł Plagowski z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim.

W sierpniu i październiku strażacy odnotowali już ponad 10 pożarów śmietników na nowodworskim osiedlu. Za każdym razem na miejsce wzywana była Policja, która rozpytywała świadków, ale nie udało się ustalić ewentualnych sprawców podpaleń. – Policjanci podczas codziennej służby szczególnym nadzorem obejmują miejsca zagrożone – mówi podkom. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Policjanci apelują aby informację o podejrzanie zachowujących się osobach, które w porze nocnej kręcą się przy wiatach śmietnikowych, natychmiast zgłaszać pod numer 112.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.