Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Z sądu trafił prosto do aresztu

Wczoraj nowodworscy patrolowcy zatrzymali mieszkańca gminy Czosnów. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Był poszukiwany, celem odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

Wczoraj około godz. 10:00 policjanci Wydziału Kryminalnego otrzymali informację, że na terenie Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim przebywa poszukiwany 38- latek. Mężczyzna uchylał się od odpowiedzialności karnej. Na miejsce natychmiast udali się mundurowi z nowodworskiego Wydziału Prewencji.

Na korytarzu zauważyli mężczyznę. Podjęli wobec niego legitymowanie. Po sprawdzeniu w policyjnym rejestrze okazało się, że mieszkaniec Kazunia Nowego jest poszukiwany. Zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Nowym Dworze Mazowieckim do odbycia miał karę aż 2 lat pozbawienia wolności.

Został przez policjantów zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia trafił do jednostki penitencjarnej.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.