Podsumowanie długiego weekendu

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podsumowali długi sierpniowy weekend na drogach. Od piątku do poniedziałku na drogach naszego powiatu trwały policyjne działania „Bezpieczny Weekend”. W tym czasie doszło do dwóch wypadków drogowych, zatrzymano 9 nietrzeźwych kierujących, w tym 6 rowerzystów.

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim podsumowali długi sierpniowy weekend na drogach. Od 12 do 15 sierpnia w powiecie nowodworskim doszło do 5 kolizji oraz 2 wypadków drogowych. Wczoraj późnym wieczorem nowodworscy policjanci zakończyli wzmożone działania pn.” Bezpieczny weekend”. Funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na stan trzeźwości kierujących oraz nadmierną prędkość, która w warunkach wzmożonego ruchu może prowadzić do fatalnych konsekwencji.

Mimo nieustannie ponawianych apeli o rozwagę i ostrożność na drodze, policjanci wciąż zatrzymują podczas kontroli drogowych kierowców, którzy stwarzają realne zagrożenie nie tylko dla siebie, ale także dla pozostałych uczestników ruchu drogowego. Policjanci wyeliminowali z naszych dróg 9 nietrzeźwych kierujących, w tym 6 rowerzystów, którzy mimo ostrzeżeń i grożących surowych kar zdecydowali się na jazdę „na podwójnym gazie”.

KPP Nowy Dwór

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.