Podsumowanie zabezpieczenia meczu

Wczoraj o godzinie 17.00 na stadionie miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stal Stalowa Wola oraz miejscowym Świtem. Nad bezpiecznym przebiegiem imprezy czuwało ponad 70 policjantów. Zawody odbyły się bez większych incydentów związanych z zakłóceniem ładu i porządku.

Wczoraj o godzinie 17.00, odbył się już ostatni mecz ligowy w tym sezonie na stadionie miejskim w Nowym Dworze Mazowieckim. Nad bezpieczeństwem kibiców, którzy obejrzeli zawody piłkarskie, czuwało ponad 70 policjantów. Kibice bezpiecznie dotarli na mecz, a po jego zakończeniu opuścili stadion.
Policjanci kierowali ruchem drogowym, zabezpieczali drogi dojazdowe oraz okolice stadionu. W rejonie obiektu służbę pełnili policjanci z prewencji, pionu kryminalnego oraz dochodzeniowo-śledczego. Patrole mundurowe i policjanci operacyjni pełnili również służbę w każdej części miasta.

Funkcjonariusze dbali o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego, jak i kibiców przybyłych na mecz.

Podczas działań policjanci nie zanotowali żadnych poważnych zdarzeń związanych z zakłóceniem ładu i porządku publicznego.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.