Podziękowania za pomoc Kubusiowi

W czwartek, 30 stycznia br. odbyła się miła uroczystość. Za pomoc w zbiórce pieniędzy dla chorego dziecka, mieszkańca Nowego Dworu – Kubusia Kobuszewskiego kilka osób otrzymało specjalne podziękowania.

Uroczystość odbyła się w urzędzie miejskim, w gabinecie burmistrza. Pani Agnieszka Kobuszewska wraz ze swoim synem Kubusiem, spotkała się z Komitetem Społecznym, który przez cały ubiegły rok zbierał pieniążki na leczenie i rehabilitację dziecka.

Podziękowania i bukiety kwiatów otrzymali: Jacek Kowalski, który przewodniczył Komitetowi, a także członkowie: Krzysztof Bisialski, Jacek Gereluk, Zdzisław Szmytkowski, Małgorzata Wójcik, Agnieszka Golejewska, Bogdan Błoński i Piotr Rogiński.

Zebrani ocenili, że dzięki życzliwości ludzi dobrej woli z miasta i okolic oraz szeregu firm, które wspierały działania, akcję można uznać za udaną.

W sumie na leczenie i rehabilitację Kubusia Kobuszewskiego udało się przekazać kwotę ponad 56 tys. złotych.

Rodzina Państwa Kobuszewskich oraz cały Komitet Społeczny raz jeszcze serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom i ludziom dobrej woli za wpłaty i okazaną pomoc.

 autor: Tekst: Aneta Pielach-Pierścieniak, foto: Jacek Kosiorek

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.