Policjanci odnaleźli zaginioną 33-latkę

Niedzielne zgłoszenie o 33-letniej mieszkance Nowego Dworu Mazowieckiego, której życie mogło być zagrożone, postawiło w stan gotowości policjantów z nowodworskiej komendy. Dzięki intensywnym działaniom poszukiwawczym, podjętym od razu po przyjęciu zgłoszenia, zaginioną odnaleziono w jednym z lokali na terenie miasta. Kobieta trafiła do szpitala w celu oceny stanu jej zdrowia. Dzięki zaangażowaniu i wzorowej pracy mundurowych 33- latka została w porę odnaleziona.

4 września 2022 r. rano, dyżurny z nowodworskiej komendy przyjął zgłoszenie od mieszkańca Nowego Dworu Mazowieckiego, który powiadomił o zaginięciu swojej 33- letniej córki. Otrzymał od niej niepokojącą wiadomość, z której wynikało, że jej życie i zdrowie może być zagrożone.

Kategoria zgłoszenia wymagała szybkiej reakcji funkcjonariuszy oraz natychmiastowego podjęcia działań poszukiwawczych. Dla policjantów z pionu kryminalnego i prewencyjnego komendy powiatowej, ogłoszono alarm. Do działań zadysponowano także policjantów ze stołecznych oddziałów prewencji.

Mundurowi rozpoczęli działania poszukiwawcze. Po kilku godzinach policjanci ustalili, że 33- latka prawdopodobnie przebywa w jednym z mieszkań na terenie miasta. Natychmiast udali się pod wskazany adres, gdzie odnaleźli zaginioną. Kobietę otoczono opieką i przekazano załodze karetki, która zabrała ją do szpitala w celu oceny stanu zdrowia. Akcja poszukiwawcza zakończyła się sukcesem, co po raz kolejny dało wielką satysfakcję z dobrze wykonanej policyjnej pracy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.