Policjanci w Zespole Szkół w Małocicach

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzili spotkania z dziećmi i młodzieżą Zespołu Szkół Publicznych w Małocicach. Zajęcia w klasach 0-VI miały na celu przede wszystkim uświadomić dzieci na temat bezpiecznego poruszania się po drodze. W klasach gimnazjum mundurowi przedstawiali zagadnienia odpowiedzialności karnej nieletnich. W sumie na spotkaniu uczestniczyło ponad 170 uczniów.

Policjanci z nowodworskiej komendy prowadzili zajęcia profilaktyczne w Zespole Szkół Publicznych w Małocicach. W spotkaniu uczestniczyły dzieci z klas 0-VI i gimnazjaliści. Uczniowie podstawówki zapoznawali się z ogólnymi przepisami ruchu drogowego.

Uczniowie gimnazjum mieli możliwość zapoznać się z odpowiedzialnością karną nieletnich. Policjanci poruszali również zagadnienia zagrożeń płynących z niewłaściwego korzystania z internetu. Na koniec spotkania gimnazjaliści oglądali film edukacyjny, który pokazywał konsekwencje prawne wynikające z nieodpowiedzialnego postępowania młodzieży.

KPP Nowy Dwór Maz

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.