Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Policjanci zabrali samochód burmistrza

Chwilę po godzinie 6 rano w Modlinie Starym rozległy się strzały. Okazało się że dom burmistrza Nowego Dworu Mazowieckiego otoczyli antyterroryści i policjanci z tzw. samochodówki Komendy Stołecznej Policji. Powodem interwencji mundurowych był samochód burmistrza który jak ustalili śledczy pochodził z kradzieży.

Do czasu wyjaśnienia okoliczności samochód został zatrzymany jako dowód. Burmistrzowi nie przedstawiono jeszcze zarzutów. Śledztwo prowadzi Prokuratura Okręgowa.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie śledczy zainteresowani są również samochodem przewodniczącego Rady Miejskiej. Nie udało nam się skontaktować ani z burmistrzem ani z przewodniczącym.

 

Do sprawy powrócimy.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.