Pomiechówek: Ciężarówką wjechał na posesję

W poniedziałek (29.10) o godzinie 5:45 w Pomiechówku, kierujący ciężarówką marki Volvo zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji przy ulicy Serockiej.

Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Okazało się, że kierujący 43-latek wjechał w ogrodzenie dwóch posesji, uszkadzając się.

Z ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierowca ciężarowego Volvo nie dostosował prędkości do warunków na drodze zjechał z niej i uderzył w ogrodzenie posesji. Jednocześnie uszkodził pas drogowy, przepust wodny oraz skrzynkę gazowa. – informuje podkom. Szymon Koźniewski z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przybyli na miejsce strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Ustalono że zniszczeniu uległo ogrodzenie o długości 20 metrów na jednej posesji oraz 5 metrów na drugiej posesji.

W działaniach udział brały 2 zastępy z JRG Nowy Dwór Mazowiecki oraz wojskowi strażacy z Pomiechówka, Policja i Pogotowie Gazowe oraz Telekomunikacyjne.

Nikt nie został poszkodowany w tym zdarzeniu. Kierującego przebadano na zawartość alkoholu z wynikiem negatywnym. Mężczyzna przyjął mandat karny za spowodowanie kolizji.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.