Modlin Twierdza: Bójka nad Narwią

W niedzielę (21.10) po godzinie 20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, otrzymał zgłoszenie o bójce z użyciem noża na terenie nieruchomości przy ulicy Księstwa Warszawskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Na miejsce natychmiast wysłano dostępne w okolicy załogi policji.

Z ustaleń policjantów wynika, że do 50-letniego obywatela Ukrainy przyszło dwóch jego rodaków (43 l. i 41 l.). Doszło na miejscu do wymiany zdań. W pewnym momencie zaczęli bić 50-latka a jeden z napastników 43 l. chwycił nóż i zaczął nim wymachiwać co spowodowało zranienie 50-latka. obecny w mieszkaniu 28-latek chciał rozdzielić awanturników i w zamian również został pobity. Dwóch napastników zostało zatrzymanych. Byli pijani. Na miejsce do rannego 50-latka wezwano zespół Pogotowia Ratunkowego. Policjanci zabezpieczyli również nóż a czynności na miejscu wykonali policjanci z wydziału śledczo – dochodzeniowego.

Mężczyźni po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani przez prokuratora, który postawił im zarzuty:
– 43-latek – Użycia w bójce niebezpiecznego przedmiotu, groźby karalnej i naruszenia miru domowego – za co grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
– 41-latek
– udziału w bójce i pobiciu i naruszenia miru domowego – za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Decyzją prokuratora obaj mężczyźni otrzymali dozór policyjny.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.