Pomiechówek: Odzyskali skradziony pojazd

W ubiegły poniedziałek w godzinach popołudniowych funkcjonariusze z Posterunku Policji w Pomiechówku ujawnili skradziony pojazd marki Volvo S40, który jak się okazało był przedmiotem poszukiwań policjantów z KRP Warszawa IV.

Podczas patrolu rejonu służbowego uwagę funkcjonariuszy zwrócił pojazd, który zaparkowany był w nieprawidłowy sposób na chodniku przy ul. Przytorowej. Sposób w jaki został pozostawiony wskazywać mógł, że użytkownicy porzucali go w pośpiechu. Po dokładnym sprawdzeniu auta funkcjonariusze zauważyli, że numery tablic rejestracyjnych różnią się od tych zawartych na naklejce legalizacyjnej, umieszczonej zawsze na przedniej szybie pojazdu. W wyniku sprawdzenia tych danych w systemach policyjnych okazało się, że pojazd figuruje w systemie jako kradziony i jest przedmiotem poszukiwań Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV zaś tablice zostały zarejestrowane jako utracone.

Funkcjonariusze zabezpieczyli odzyskany pojazd oraz podjęli stosowne czynności. Nie udało się ustalić, kto pozostawił samochód w tym miejscu i dlaczego, jednak dzięki wnikliwej pracy i udanej interwencji policjantów po raz kolejny skradziony pojazd powróci do właścicieli.

/KPP Nowy Dwór Maz/

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.