W niedzielę (17.05) około godziny 22 na ulicy Nasielskiej w Pomiechówku, doszło do wypadku samochodowego w wyniku którego śmierć na miejscu poniósł kierujący pojazdem marki Audi.

Kierujący samochodem osobowym marki Audi, jadąc od Psucina w kierunku Pomiechówka na łuku drogi przed przejazdem kolejowym w ciągu ulicy Nasielskiej, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego pojazd wypadł z drogi i dachował.

Po przyjeździe na miejsce służb ratunkowych, zastano samochód osobowy marki Audi, który leżał na dachu. Kierujący w chwili zdarzenia wypadł z pojazdu i poniósł śmierć na miejscu – mówi naszej redakcji st. asp. Joanna Wielocha z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim.

Czynności na miejscu zdarzenia do późnych godzin nocnych prowadzili technicy nowodworskiej policji. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzić będzie Prokuratura Rejonowa w Nowym Dworze Mazowieckim. Decyzją prokuratora zabezpieczono ciało oraz pojazd. Śledczy ustalają tożsamość kierującego pojazdem.

Foto: OSP Pomiechówek