Port Lotniczy Warszawa-Modlin wraz z Lagardère Travel Retail wzbogaca swoją ofertę handlową i gastronomiczną

28 czerwca nastąpiło oficjalne otwarcie sklepów i gastronomii marek Lagardère Travel Retail na Lotnisku Warszawa-Modlin. Po kompleksowej przebudowie powierzchni handlowych i gastronomicznych w terminalu pasażerskim Lotnisko Warszawa-Modlin poszerzyło swoją ofertę gastronomiczno-handlową o kolejne lokale z portfolio Lagardère Travel Retail. W efekcie do użytku pasażerów przekazano rozbudowany sklep Aelia Duty Free i Relay, foodvenience’owy sklep 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie. So Coffee i 1Minute Smacznego! to marki niezwykle lubiane, zyskujące coraz to większą popularność wśród konsumentów.

Rozpoczęta w maju 2022 roku kompleksowa przebudowa powierzchni handlowych i gastronomicznych w terminalu pasażerskim przyniosła oczekiwany pozytywny efekt. Na parterze terminalu w strefie zastrzeżonej – zlokalizowanej za kontrolą bezpieczeństwa – został rozbudowany i blisko dwukrotnie powiększony sklep Aelia Duty Free, którego łączna powierzchnia to około 400 m2. To sklep bezcłowy, który swoim charakterem oddaje silne poczucie miejsca i istotę danego lotniska. Rozbudowano także sklep typu news & gifts działający pod marką Relay. To sklep z rozwiązaniem typu „one stop shop”. Relay dostarcza każdemu podróżnikowi zindywidualizowany wybór tak zwanych „niezbędników w podróży”.

Kawiarnia So Coffee w strefie Non-Shengen została otwarta już w grudniu 2022 r. Natomiast premiera drugiej kawiarni na antresoli, w strefie dostępnej dla wszystkich pasażerów po kontroli bezpieczeństwa, miała miejsce dwa miesiące później, w lutym 2023 r. Oba lokale działają w nowej odsłonie wizualnej. We wnętrzach dominują zieleń i naturalne materiały, a w menu oprócz doskonałej kawy, zgodnie z trendami, klienci znajdą więcej wytrawnych i słonych przekąsek.

1Minute Smacznego! znajduje się na antresoli obok kawiarni So Coffee. To sklep inspirowany kulturą foodtruckową. W jego centrum zlokalizowana jest otwarta kuchnia, w której na oczach klientów przygotowywane są szybkie, smaczne i jakościowe posiłki, tj.: pizza, kanapki, frytki, hot-dogi. Poza jedzeniem szykowanym na miejscu, na pasażerów czeka tu szeroki wybór produktów grab-and-go i Przystanek Kawa.

Lagardère Travel Retail przejęła również prowadzenie punktu Best Fly Bar, który znajduje się na antresoli terminala w strefie zastrzeżonej. Pod skrzydłami nowego operatora, koncept zyskał m.in. nowe wyposażenie, nowoczesne ekrany LED z wyświetlanym menu, a także nowe pozycje w ofercie. W lokalu podawane są teraz również śniadania, a w menu obiadowym obok pizzy pojawiła lasagne w wariancie mięsnym i wege oraz zupa pomidorowa.

Lotnisko Warszawa-Modlin współpracuje z doskonałymi markami, które umilają czas pasażerów w oczekiwaniu na loty. Wzbogacanie się lotniska o kolejne działalności i reorganizacja wcześniejszych dynamicznie rozwija ofertę jego usług i buduje przyjemną atmosferę przed podróżą. W maju br. otwarty został salonik biznesowy Mazovia Premium Lounge, który zlokalizowany jest na antresoli w terminalu pasażerskim, w strefie po kontroli bezpieczeństwa. Podróżni mogą korzystać z saloniku po uprzednim uiszczeniu jednorazowej opłaty w recepcji. Na pasażerów czeka przyjazne wnętrze i komfortowe wyposażenie. W ramach wniesionej opłaty goście mają możliwość delektowania się napojami bezalkoholowymi i alkoholowymi, a także korzystania z menu z ciepłymi i zimnymi przekąskami. Do dyspozycji pasażerów udostępniono kilkanaście miejsc, w tym indywidualne stanowiska przeznaczone do pracy przy komputerze.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.