Posiadał mefedron i kierował na zakazie

Nasielscy mundurowi zatrzymali w weekend 33-latka, który miał przy sobie narkotyki. Podczas interwencji okazało się również, że chwilę wcześniej kierował samochodem posiadając dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności. Postępowanie jest prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pułtusku.

Chwilę po północy 6 sierpnia br. funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Nasielsku w miejscowości Krzyczki-Żabiczki podjęli interwencję wobec dwóch mieszkańców powiatu pułtuskiego. W czasie interwencji mundurowi ujawnili u 33-latka, schowane w opakowaniu po chusteczkach, środki odurzające. Użyty do badania tester narkotykowy wskazał na mefedron.

33-letni mieszkaniec gminy Winnica chwilę wcześniej na miejsce przyjechał volkswagenem. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się jednak, że w ogóle nie powinien on wsiadać za kierownicę. Mundurowi szybko ustalili, że posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Został przez nasielskich policjantów zatrzymany, a narkotyki, które przy sobie posiadał zabezpieczono. 33-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Grozi mu do 3 lat więzienia. Postępowanie w tej sprawie nadzorowane jest przez Prokuraturę Rejonową w Pułtusku.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.