Poszukiwani zatrzymani w Leoncinie i Nowym Dworze Mazowieckim

Wczoraj nowodworscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Byli poszukiwani na podstawie wydanych przez sądy nakazów doprowadzenia. Zgodnie z dyspozycją organów ścigania poszukiwani trafili do jednostek penitencjarnych.

W środę rano czosnowski dzielnicowy na terenie gminy Leoncin zatrzymał 38-latka. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim. Do odbycia miał karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Poszukiwany trafił już do aresztu, gdzie odbędzie karę za przestępstwo przeciwko rodzinie i opiece.

W ręce nowodworskiego dzielnicowego wpadł wczoraj po południu także 46-latek, za którym legionowski sąd wydał nakaz doprowadzenia do jednostki penitencjarnej. Nowodworzanin miał do odbycia karę 1 miesiąca pozbawienia wolności, w związku z uchylaniem się od obowiązku alimentacyjnego. Mężczyzna noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, w nowodworskiej komendzie policji, skąd trafi do jednostki penitencjarnej.

Policjanci nowodworskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

asp. sztab. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.