Poszukiwany 33-latek w rękach policjantów z Modlina

Kilka dni temu funkcjonariusze z Posterunku Policji w Modlinie zatrzymali poszukiwanego nowodworzanina. Dzielnicowa ustaliła, że mężczyzna ukrywa się na terenie Modlina Starego. Teraz 33- latek najbliższe 17 miesięcy spędzi w jednostce penitencjarnej.

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim wydał nakaz doprowadzenia do aresztu i odbycia kary 1 roku i 5 miesięcy pozbawienia wolności, wobec 33- letniego nowodworzanina. Mężczyzna został skazany prawomocnym wyrokiem sądu za pobicie, wymuszenie rozbójnicze i groźby.

Dzięki wzorowej pracy dzielnicowej oraz doskonałej znajomości rejonu służbowego szybko udało się ustalić, gdzie mężczyzna się ukrywa. Przez krótki okres czasu udawało mu się uniknąć odpowiedzialności karnej za popełnione wcześniej przestępstwa. W weekend do drzwi jego mieszkania zapukali policjanci z Posterunku Policji w Modlinie. 33- latek był bardzo zaskoczony na widok funkcjonariuszy. Został przez mundurowych zatrzymany. Nowodworzanin trafił do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi teraz najbliższych 17 miesięcy.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.