Poszukiwany listem gończym spał w przyczepie kempingowej do której się włamał

Wczoraj dzielnicowy z Posterunku Policji w Zakroczymiu zatrzymał 45- latka, który wszedł do stojącej na posesji przyczepy kempingowej i tam zasnął. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był listem gończym i do odbycia miał karę 1 roku pozbawienia wolności. Trafił do jednostki penitencjarnej.

We wtorek 23 stycznia br. przed południem, funkcjonariusz z zakroczymskiego posterunku został wezwany na interwencję do Wygody Smoszewskiej. Według zgłoszenia doszło tam do włamania, do przyczepy kempingowej. Kiedy policjant dotarł na miejsce, zobaczył uchylone drzwi przyczepy, a w środku pomieszczenia śpiącego mężczyznę.

W trakcie legitymowania okazało się, że 45- latek poszukiwany jest listem gończym. Sąd Rejonowy w Mławie skazał mężczyznę na karę 1 roku więzienia, za wcześniej popełnione przestępstwa.

Poszukiwany 45- latek został przez dzielnicowego zatrzymany. Jeszcze tego samego dnia trafił do aresztu, gdzie odbędzie teraz karę pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.