Poszukiwany zgłosił, że się zgubił

W weekend policjanci nowodworskiej prewencji zatrzymali 59- latka z gminy Małkinia Górna. Mężczyzna zgubił się na terenie dzielnicy przemysłowej. Podczas legitymowania mundurowi ustalili, że jest poszukiwany. Trafił do jednostki penitencjarnej.

W niedzielną noc do dyżurnego nowodworskiej komendy wpłynęło zgłoszenie o mężczyźnie, który potrzebuje pomocy. Na miejsce natychmiast udali się patrolowcy z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Na terenie jedego z zakładów przemysłowych zastali pracownika ochrony, który wskazał im mężczyznę i oświadczył, iż ten zgubił się i nie wie gdzie jest.

Policjanci szybko ustalili, że to 59- latek z gminy Małkinia Górna. Podczas sprawdzenia w policyjnym systemie okazało się ponadto, że jest on poszukiwany. Sąd Rejonowy w Ostrowii Mazowieckiej wydał nakaz doprowadzenia mężczyzny do aresztu. 59- latek nie opłacił grzywny, którą sąd zamieniał na karę 98 dni pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany, a następnie trafił do jednostki penitencjarnej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.