Twierdza Modlin jakiej nie znałeś! Zwiedzanie już w ten weekend

Fascynuje Cię historia i odkrywanie nowych miejsc? Razem z przewodnikiem wkroczysz w tajemniczy świat jednej z największych Twierdz w Polsce i odkryjesz jej fascynujące zabytki.

Twierdza jakiej jeszcze nie znałeś! Wybierz się na nasze niesamowite zwiedzanie z przewodnikiem, po jednej z największych Twierdz w Polsce. Podczas wycieczki poznasz tajemnice Twierdzy Modlin oraz zobaczysz niedostępne na co dzień zabytki! To niepowtarzalna okazja, by wejść w ślady bohaterskich żołnierzy, którzy bronili tego niezwykłego miejsca!

Widzimy się w sobotę (27 stycznia) i w niedzielę (28 stycznia), o godzinie 12:00, pod Muzeum Twierdzy Modlin, ul. Gen. Bema 200C, 05-160 Nowy Dwór Mazowiecki.

Stamtąd wyruszymy na wycieczkę, podczas której zobaczycie wiele interesujących miejsc.
Między innymi zobaczycie:
– Najdłuższy budynek w Europie!
– Areszt Carski
– Dziedziniec Koszar Obronnych
– Wieża Wodna
– Stołówka wojskowa
– Kojec Meciszewskiego

(Zwiedzanie zaczyna się o 12:00. Wycieczka trwa około 3 godzin, podczas których przejdziecie około 3 kilometrów).
Co najmniej 15 minut przed rozpoczęciem należy zgłosić się do naszego punktu Muzeum Twierdzy Modlin, w celu zeskanowania biletów.
Całkowity koszt: 35zł/osoba! bilety do nabycia -> https://goingapp.pl/kup-bilety/twierdza-modlin-zwiedzanie-z-przewodnikiem-23
UWAGA! Lepiej się pospieszcie bo liczba miejsc jest ograniczona!

To jeszcze nie wszystko!
Jeśli po zwiedzaniu poczujecie niedosyt, chęć zobaczenia „czegoś więcej”, zapraszamy Was do naszych punktów – BILETY W CENIE ZWIEDZANIA!
• Wieża Czerwona – dwa tarasy z widokiem na cytadelę oraz ruiny spichlerza
• Centrum Edukacji Historycznej „Prochownia 197” – multimedialna wystawa poświęcona obronie Modlina. Odwiedź gabinet generała Thommee i zrób pamiątkowe zdjęcie w fotobudce! Czas zwiedzania: zależny od grupy.

Jeśli lubisz odkrywać nowe miejsca, to ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie!
Ubierzcie się cieplutko, do zobaczenia w Twierdzy Modlin!

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.