Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Policjanci wydziału kryminalnego dziś rano zatrzymali kolejną poszukiwaną osobę. Podstawą był list gończy, nakaz doprowadzenia oraz zarządzenie o ustaleniu miejsca pobytu 41- latka. Mieszkaniec Nasielska na najbliższe miesiące trafi do zakładu karnego.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim stale zbierają informacje o osobach poszukiwanych i ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Dziś rano udali się w rejon nasielskiej gminy, gdzie jak wcześniej ustalili, przebywa 41- latek próbujący uniknąć odpowiedzialności karnej za popełnione wcześniej przestępstwa. Funkcjonariusze prowadząc obserwację, w pewnym momencie zauważyli mężczyznę wychodzącego z posesji. Rysopisem przypominał on poszukiwanego. Mundurowi natychmiast zareagowali. Po kilku minutach 41- latek był już w rękach nowodworskich kryminalnych.

Mundurowi potwierdzili, że ukrywający sie na terenie Nasielska mężczyzna jest poszukiwany listem gończym, wydanym przez Sąd Rejonowy w Płońsku, celem odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności. Na tym nie koniec. Nowodworski sąd wydał za nasielszczaniniem nakaz doprowadzenia, w celu odbycia kary pozbawienia wolności. Żeby tego było mało Prokuratura Rejonowa w Płońsku również wydała zarządzenie o poszukiwaniu podejrzanego, celem ustalenia miejsca pobytu.

Szybkie, sprawne i rzetelnie przeprowadzone działania nowodworskich kryminalnych pozwoliły na zatrzymanie kolejnego poszukiwanego. Mężczyzna najbliższe miesiące spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbędzie karę pozbawienia wolności.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.