Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Poszukiwany przez sąd i prokuraturę

Dyżurny z komisariatu w Łomiankach otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć na chodniku i potrzebować pomocy. Tą przed przyjazdem funkcjonariuszy udzielił zastęp straży pożarnej z miejscowego OSP. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem alkoholu, a po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych także poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i celem doprowadzenia do aresztu śledczego. Teraz najbliższe 272 dni spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbędzie zastępczą karę pozbawienia wolności.

Dyżurny komisariatu w Łomiankach otrzymał zgłoszenie o mężczyźnie, który miał leżeć na chodniku i potrzebować pomocy. Na interwencję udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Na miejscu funkcjonariusze zastali stojącego już mężczyznę, któremu pomocy udzielił zastęp straży pożarnej z miejscowego OSP. Gdy okazało się, że mężczyzna nie potrzebuje opieki medycznej, mundurowi wylegitymowali go.

Po sprawdzeniu w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jest poszukiwany do ustalenia miejsca pobytu i w celu doprowadzenia do aresztu śledczego. Teraz najbliższe 272 dni spędzi w jednostce penitencjarnej, gdzie odbywać będzie zastępczą karę pozbawienia wolności.

podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.