Poszukiwany w rękach zakroczymskich policjantów

W czwartkowe popołudnie policjanci z Zakroczymia zatrzymali 36-latka. Mężczyzna miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafił do zakładu karnego.

20 lutego 2025 r. funkcjonariusze z Postarunku Policji w Zakroczymiu zrealizowali kolejny nakaz doprowadzenia. Tym razem dotyczył on 36-letniego zakroczymianina. Mężczyzna, zgodnie z wyrokiem Sądu Rejonowego w Płońsku miał do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, za popełnione wcześniej przestępstwa narkotykowe.

Policjanci prewencji ustalili, że poszukiwany może aktualnie przebywać pod adresem zamieszkania. Po wejściu na posesję, zastali w domu 36-latka. Mężczyzna został przez patrolowców zatrzymany, a następnie odkonwojowany do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi 6 miesięcy.

kom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.