Poszukiwany wpadł podczas interwencji domowej

Dzisiejszej nocy nowodworscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 33-latka. Wszystko działo się podczas interwencji, na którą zostali wezwani mundurowi. Okazało się, że przebywający w mieszkaniu mężczyzna ma do odbycia karę 6 miesięcy pozbawienia wolności. Trafi do jednostki penitencjarnej.

W poniedziałkową noc po godz. 23:00, funkcjonariusze Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim udali się na interwencję domową. Według zgłoszenia w jednym z mieszkań na terenie miasta miała trwać awantura.

Na miejscu policjanci ustalili, że doszło do nieporozumienia pomiędzy domownikami. Mundurowi wylegitymowali przebywającego w lokalu 33-latka. Po sprawdzeniu w systemie okazało się, że mężczyzna uchyla się od odpowiedzialności karnej. Jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia, wydanego przez jeden z warszawskich sądów. Do odbycia ma karę 6 miesięcy pozbawienia wolności, za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna został przez mundurowych zatrzymany.

Trafi teraz do jednostki penitencjarnej, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.