Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potańcówka w Cząstkowie Polskim

W sobotę 12 sierpnia mieszkańcy Cząstkowa Polskiego spotkali się na Wakacyjnej Potańcówce. Mieszkańcy dopisali i licznie przybyli.

Jak zwykle rozpoczęliśmy imprezę konkursami i grami dla najmłodszych. Po 18.00 rozpoczęła się zabawa taneczna dla dorosłych. Przybyło mnóstwo gości – można powiedzieć, chyba że rekord frekwencyjny został pobity. Nieoczekiwanie mieliśmy także gościa specjalnego – Panią Anitę Czerwińską – Posłankę na Sejm RP, która również się z nami świetnie bawiła. Bardzo się cieszymy, że wieści o naszych wydarzeniach odbijają się tak szerokim echem. Zabawa w tańcu z ponadczasowymi przebojami trwała do 22.00.

Ogromne podziękowania dla Sołectwa oraz całego Koła Gospodyń Wiejskich z Cząstkowa Polskiego za zaangażowanie, współorganizację i przygotowanie mnóstwa przepysznych smakołyków oraz dodatkowych atrakcji dla dzieci. Dziękujemy również Panu Zygmuntowi Szostakowi – Sołtysowi Kaliszek za zapewnienie konkursów i zawodów sportowych dla najmłodszych. No i oczywiście podziękowania dla naszych niezawodnych sponsorów Mazowieckiego Banku Spółdzielczego w Łomiankach.

Na zakończenie jeszcze dziękujemy Wam wszystkim za pozytywne opinie, komentarze i to,
że jesteście z nami, to daje nam siłę do kolejnych działań!

Leszek Giziński
Stowarzyszenie Slavia Masovia

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.