Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

38-latek kąpał się w Wiśle i nie wypłynął

W niedzielę (20.08) po godzinie 14 w rzece Wiśle na wysokości miejscowości Nowiny na 570 kilometrze kąpało się dwóch mężczyzn. W pewnym momencie jeden z nich poszedł pod wodę i nie wypłynął. Świadkowie natychmiast powiadomili służby ratunkowe.

Na miejsce przyjechała Państwowa Straż Pożarna z Nowego Dworu Mazowieckiego oraz Warszawy i OSP Wilków Polski oraz OSP Ratownictwo Wodne z Modlina Twierdzy. Strażacy zaczęli poszukiwać mężczyzny pod wodą. W tym celu użyto sonaru oraz nurka ze Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wodno Nurkowego z JRG 1 w Warszawie. Policjanci z Posterunku w Leoncinie ustalili, że zaginiony to 38-latek, który przyjechał nad wodę z innego powiatu.

Mimo prowadzonych przez Straż Pożarną poszukiwań, nie udało się zlokalizować mężczyzny pod wodą. Po 3 godzinach poszukiwań akcja została przerwana.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.