Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potańcówka w Kazuniu Nowym

Kazuń Nowy w sobotę 22 lipca miał swój debiut imprezowy. Współorganizatorzy wydarzenia Sołectwo Kazuń Nowy – Sady dołożyło wszelkich starań, aby to wydarzenie pozostało na długo w pamięci uczestników. Były bezpłatne dmuchańce, basen z łódkami, malowanie buziek, warkoczyki, domowe wypieki, napoje, kiełbaski i grochówka.

W organizację zaangażowanych było wiele osób im. Sołtys Kazunia Nowego – Sady – Anita Rocka wraz z Radą Sołecką i Radna Gminy Czosnów – Barbara Konopacka. Po zabawach i konkursach dla najmłodszych organizatorzy oficjalnie przywitali gości. Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie – Anna Maliszewska podziękowała współorganizatorom i wszystkim wspierającym za trud włożony w przygotowanie wydarzenia, z kolei Wójt Gminy Czosnów – Antoni Kręźlewicz podziękował wszystkim uczestnikom za liczne przybycie i życzył udanej zabawy. Następnie Sołectwo wraz z Radną wręczyło podziękowania sponsorom, partnerom oraz organizatorom.

Od początku wydarzenia frekwencja była wysoka, a z każdą godziną przybywali kolejni goście. Uczestnicy przybyli nie tylko z Kazunia Nowego, ale także z całej gminy. Wspólnie bawiliśmy się przy ponadczasowych hitach do godziny 22.00. Nad bezpieczeństwem zabawy czuwali pracownicy ochrony oraz policja.

Dziękujemy wszystkim, którzy nam bardzo pomogli przy organizacji i.in.: Krystynie Pieckowskiej, Jadwidze Stępniewskiej, Ewie Biernackiej, Kindze Jabłońskiej i Marcinowi Rockiemu.
Na zakończenie dziękujemy jeszcze naszym sponsorom i partnerom bez, których to wydarzenie nie byłoby tak udane: Mazowiecki Bank Spółdzielczy w Łomiankach, Gmina Czosnów, Komunalny Zakład Budżetowy, Bracia Tyszka – Piotr i Andrzej Tyszka, Nenpo, Wulkanizacja * Geometria * Mechanika – Zbigniew Godlewski, Marina Modlin, Datmuss Strawa, Stowarzyszenie Jeziora Dolnego „KARAŚ”, P.H.U. Martex Tomasz Jechowicz, Sklep ogólnospożywczy Krzysztof Bręgoszewski w Kazuniu Nowym, Gastro-Tom Catering i obsługa imprez.

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Czosnów.

Leszek Giziński
Stowarzyszenie Slavia Masovi

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.