Potańcówka w Palmirach

Kolejne, piąte już wydarzenie taneczne w Gminie Czosnów za nami. Tym razem bawiliśmy się razem w pobliżu Kampinoskiego Parku Narodowego, na Wakacyjnej Potańcówce w Palmirach. Pomimo kiepskiej pogody i deszczowych prognoz do Gościńca na Szlaku przybyło wielu mieszkańców gminy.

Jak zwykle rozpoczęliśmy imprezę zabawami i konkursami dla najmłodszych. Do godz. 19.00 zapewniliśmy gościom bezpłatny posiłek – ciepłą kiełbaskę z grilla. Następnie rozpoczęła się impreza taneczna przy ponadczasowych przebojach. W trakcie potańcówki chwilowo popadał deszcz, ale to nie przestraszyło naszych gości, którzy tańczyli w gorących rytmach do 22.00. Wydarzenia cieszą się już na tyle popularnością, że nawet deszczowa pogoda nie stanowi większej przeszkody w dobrej zabawie.

W imieniu organizatorów wspólnie z Anną Maliszewska – Dyrektorem Gminnej Biblioteki Publicznej w Czosnowie oraz Agnieszką Kacperską – Wiceprezesem Stowarzyszenia Slavia Masovia pragniemy podziękować wszystkim przybyłym gościom z Palmir oraz całej Gminy Czosnów, którzy nie przestraszyli się deszczu i imprezowali do samego końca. Dziękujemy również partnerom imprezy: Mazowieckiemu Bankowi Spółdzielczemu w Łomiankach, Wójtowi Gminy Czosnów oraz restauracji Gościniec Na Szlaku za możliwość zorganizowania wydarzenia na ich terenie. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także uda nam się zorganizować tu zabawę taneczną i trafimy na piękną słoneczną pogodę.

Tymczasem do zobaczenia 12 czerwca na Wakacyjnej Potańcówce w Cząstkowie Polskim!

Leszek Giziński
Stowarzyszenie Slavia Masovia

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.