Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potańcówka w Sowiej Woli

Kolejne wydarzenie taneczne z cyklu Wakacyjne Potańcówki w Gminie Czosnów odbyło się tym razem w Sowiej Woli. Impreza zgromadziła jak zwykle wielu gości, zarówno małych jak i dużych.

Wydarzenie rozpoczęło się jak zwykle zabawą dla najmłodszych. Dzieci brały udział w konkursach, grach z drobnymi nagrodami. Były także dmuchańce, bańki mydlane, malowanie buziek, warkoczyki i tatuaże. Dzięki Pani Sołtys – Renacie Ziulczyk i wszystkim osobom zaangażowanym w przygotowania, mieliśmy okazję bezpłatnie poczęstować się pysznościami ze szwedzkiego stołu czy posilić się kiełbaską z grilla. Odpłatne było także stoisko z watą cukrową, zabawkami dla dzieci.

Tak jak na poprzednim wydarzeniu, uczestników sobotniej imprezy było bardzo dużo. Organizatorzy szacują, że mogło być nawet ponad 300 osób. Wydarzenia biją rekordy popularności ponieważ nasi mieszkańcy, którzy już wcześniej bywali na naszych wydarzeniach, wiedzą, że to doskonała zabawa i rozrywka dla całych rodzin. Wszyscy goście z dobrymi humorami bawili się wyśmienicie do godziny 22.00. Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali jak zwykle pracownicy ochrony oraz nasi policjanci z Komisariatu Policji w Czosnowie.

Po raz kolejny dziękujemy sponsorom i partnerom sobotniego wydarzenia tj.: Sołectwu Sowia Wola, Gminie Czosnów, Komunalnemu Zakładowi Budżetowemu w Czosnowie, Mazowieckiemu Bankowi Spółdzielczemu w Łomiankach, Czosnowskiemu Stowarzyszeniu Kobiet, firmie „Pożeracz Zarośli” oraz patronowi medialnemu Wirtualnemu Nowemu Dworowi.

Mieszkańcy Sowiej Woli, Gminy Czosnów oraz goście spoza gminy stworzyli jak zwykle niesamowitą przyjazną, sąsiedzką atmosferę – za co bardzo dziękujemy. Następne wydarzenie odbędzie się 22 lipca w Kazuniu Nowym. Zapraszamy!

Zadanie publiczne jest współfinansowane ze środków Gminy Czosnów.

Leszek Giziński
Stowarzyszenie Slavia Masovia

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.