Potrącenie pieszej przez kierującego nieposiadającego uprawnień

W czwartek (9.05) po godzinie 17 na ulicy Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, doszło do potrącenia pieszej przebiegającej przez ulicę. Kobieta odwieziona została do szpitala. W trakcie kontroli kierowcy samochodu, okazało się, że nie posiada on uprawnień do prowadzenia pojazdów.

26-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego jadać samochodem marki Volkswagen ulicą Wojska Polskiego od strony Jabłonny, na skrzyżowanie z ulicą Leśną wjechał na zielonym świetle i kontynuował jazdę w kierunku obwodnicy miasta. Nagle na jezdnię zza stojącego pojazdu ciężarowego, oczekującego na skręt w ulicę Leśną, wybiegła 25-letnia mieszkanka Nowego Dworu Mazowieckiego. Kobieta została potrącona i wskutek odniesionych obrażeń przewieziona do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy, którzy udzielili pierwszej pomocy poszkodowanej oraz policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wraz z technikiem kryminalistyki. W trakcie czynności sprawdzających wyszło na jaw, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do prowadzenia pojazdów. Oboje uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Foto: KP PSP Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.