Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Potrącił pieszego na przejściu

W poniedziałek  o godz. 11.00 doszło do potrącenia pieszego na przejściu przy ul. Warszawskiej. Obrażeń głowy doznał 81-letni mężczyzna. To już kolejne takie zdarzenie na tej ulicy w ciągu ostatnich kilku dni.  Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych u zbiegu ulic Warszawskiej i Słowackiego. Kierujący toyotą 66- letni obywatel Mołdawii, jadąc od ronda, potrącił 81 -letniego mężczyznę, który przechodził pasami od strony parku miejskiego. Starszy pan doznał obrażeń głowy. Wezwana na miejsce karetka pogotowia zabrała go do szpitala. Kierowca toyoty i pieszy byli trzeźwi.

http://www.goniec-lokalny.pl/article/kolejne-potracenie-pieszego-na-pasach

http://nowodworski24.home.pl/news.php?readmore=3495

fotografia: Mazowiecki Goniec Lokalny

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.