Powiat: Śnieg zaskoczył kierowców. Doszło do wielu kolizji

W czwartkowy poranek (14.12) na terenie powiatu nowodworskiego doszło do opadów śniegu. Kierujący samochodami nie wszędzie dostosowali prędkość do warunków panujących na drodze i doszło do kilku kolizji. Od rana działania prowadziła zarówno straż pożarna jak i policja.

Nowy Dwór Mazowiecki ul. Nowodworska
Kierująca oplem na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się z kierującym fordem focus. Kobieta ukarana mandatem.

Chechnówka gm. Nasielsk
Kierujący Toyotą nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego wjechał do przydrożnego rowu. W aucie podróżowały dwie pasażerki. Na miejscu udzielono pomocy ambulatoryjnej. Kierowca ukarany mandatem.

Foto: OSP Nasielsk

Nasielsk ul. Polskiej Organizacji Wojskowej
Kierująca Oplem na prostym odcinku drogi nie dostosowała prędkości do warunków drogowych, zjechała do przydrożnego rowu gdzie auto przewróciło się na dach. Kobieta ukarana mandatem.

Krzyczki Żabiczki gm. Nasielsk
Kierujący Nissanem nie dostosował prędkości do warunków na drodze w wyniku czego uderzył w barierę ochronną betonowego przepustu. Kierowca ukarany mandatem.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.