Powiatowe Dni Otwartych Strażnic

W związku z tegorocznymi obchodami Dnia Strażaka Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Mazowieckim zaprasza mieszkańców powiatu do udziału w akcji „Powiatowe Dni Otwartych Strażnic”, podczas której można będzie odwiedzić strażnice, poznać sprzęt i porozmawiać ze strażakami. Inicjatywa ta ma na celu m.in. propagowanie bezpieczeństwa, zainteresowanie i zapoznanie mieszkańców z problematyką ochrony przeciwpożarowej na terenie własnej gminy i powiatu, rozpowszechnianie zasad profilaktyki pożarowej i przybliżenie charakteru pracy strażaka.

Akcja skierowana jest do grup zorganizowanych (szkoły, przedszkola, świetlice, itp.), jak również do indywidualnych mieszkańców i będzie realizowana zarówno przez Państwową jak i Ochotnicze Straże Pożarne, które zadeklarowały chęć udziału w tym przedsięwzięciu.
Koordynatorem akcji jest st.kpt. Jakub Wysocki, tel. 22 775 26 19.

TERMIN AKCJI:
od 4 do 10 maja 2014 r. w godz. 10.00 – 16.00
LOKALIZACJA AKCJI I ORGANIZATORZY:
4 maja – jednostki: OSP Pomiechówek, OSP Psucin, OSP Nasielsk, OSP Cieksyn, OSP Nowy Dwór Mazowiecki, OSP Trębki Nowe, OSP Leoncin – w swoich strażnicach
4 – 10 maja –Komenda Powiatowa PSP w Nowym Dworze Maz., w siedzibie przy ul. Gospodarczej 1

mł. bryg. Leszek Smuniewski
Komendant Powiatowy PSP w Nowym Dworze Maz.

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.