Pożegnanie Komendanta Komisariatu w Czosnowie

Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie podinsp. Roberta Bendowskiego. Po 30-letniej służbie w resorcie i 8 ostatnich latach na stanowisku Komendanta Komisariatu Policji w Czosnowie podinsp. Robert Bendowski z dniem 15 stycznia 2022 r. przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Komendant Robert Bendowski żegnany był przez Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowiecki mł. insp. Rafała Trzaskomę, I Zastępcę Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim mł. insp. Marcina Stypińskiego oraz policjantów i pracowników cywilnych Policji. Komendant powiatowy podziękował podinsp. Robertowi Bendowskiemu za dotychczasową służbę, którą ocenił na bardzo wysokim poziomie, za efektywne realizowanie nałożonych zadań oraz służenie doświadczeniem młodszym funkcjonariuszom.

Ustępujący Komendant Komisariatu Policji w Czosnowie podziękował wszystkim osobom przybyłym na uroczystość za współpracę. Ocenił lata swojej służby w tej jednostce jako cenne doświadczenie, które będzie mógł wykorzystać w przyszłości. Ze wzruszeniem na twarzy przyjął podziękowania za dotychczasowy trud służby.

Pozostaje nam życzyć Robertowi Bendowskiemu, aby swoją zasłużoną emeryturę spędził w zdrowiu, radości, serdeczności, a wolny czas poświęcił na realizację wszystkich marzeń.

podinsp. Małgorzata Witkowska

Zobacz również