Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21

Praca dla Mechanika w Zakroczymiu

Firma S7 Serwis, poszukuje osób na stanowisko Mechanik do swojego warsztatu w Zakroczymiu przy ulicy kpt. Doranta 31.

Poznaj zadania, jakie mamy dla Ciebie!

  • Wykonywanie przeglądów okresowych oraz prewencyjnych samochodów ciężarowych,
  • Naprawa naczep i samochodów ciężarowych
  • Realizacja zleceń serwisowych
  • Naprawy oraz konserwacje układów mechanicznych, hydraulicznych, pneumatycznych pojazdów

Nasze oczekiwania względem Ciebie są następujące:

  • Mile widziane doświadczenie w naprawach samochodów ciężarowych i naczep
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra organizacja pracy
  • Dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy Tobie:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Certyfikowane szkolenia zawodowe
  • Opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świąteczne karty podarunkowe
  • Przyjazną atmosferę pracy 🙂

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected]

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny: 570-777-700 lub mailowy: [email protected]

www.s7serwis.eu

Po aplikowaniu administratorem Pani/Pana danych osobowych jest S7 Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Zdunowo 48, 09-142 Załuski. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.