Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Przerwa Technologiczna na basenie

Minimum dwa tygodnie potrwa tegoroczna przerwa technologiczna na nowodworskim basenie. Basen zostanie wyłączony z użytkowania 30 czerwca.

Przerwa technologiczna na pływalni odbywa się co roku. W tym czasie przegląd i remont przechodzą urządzenia i pomieszczenia obiektu. W tym roku, jak informuje nas dyrektor NOSiR Dariusz Wąsiewski, basen czeka wiele prac.
Zostanie spuszczona woda ze wszystkich niecek, które będą wyczyszczone. Wymienione zostaną wszystkie uszczelki, będzie wyczyszczona i zakonserwowana aparatura dozująca. Odbędzie się też czyszczenie zbiorników przelewowych, filtrów, będą uzupełnione i wymienione silikony w łazienkach. Gruntowne czyszczenie przejdą też szatnie, łazienki, płyty basenu, wyczyszczone, polakierowane i zaimpregnowane zostaną dźwigary.
Prace na basenie będą prowadzone minimum dwa tygodnie. Rozpoczną się 30 czerwca a skończą najwcześniej 13 lipca. Jak zapowiada dyrektor NOSiR, basen może być nieczynny trochę dłużej ze względu na zakres zaplanowanych prac.

autor: Aneta Pielach – Pierścieniak

One thought on “Przerwa Technologiczna na basenie

Dodaj komentarz

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.