Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Przeszkolenie pożarnicze w Zamczysku Nowym

W trakcie trwania Zgrupowania Kandydackiego K-2023 na terenie Przeciwpożarowej Bazy Leśnej Akademii Pożarniczej w Zamczysku Nowym, strażacy w służbie kandydackiej realizują przeszkolenie z zakresu ochrony przeciwpożarowej dla strażaków w służbie kandydackiej w oparciu o program szkolenia podstawowego w zawodzie strażak, zatwierdzony przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Podczas blisko dwumiesięcznego zgrupowania strażacy zgłębiają swoją wiedzę pożarniczą i ratowniczą realizując zajęcia teoretyczne i praktyczne z przedmiotów:
„Bezpieczeństwo i higiena pracy”
„Służba w Państwowej Straży Pożarnej”
„Fizykochemia spalania i środki gaśnicze”
„Sprzęt do działań ratowniczych”
„Taktyka zwalczania pożarów”
„Taktyka działań ratowniczych”

Za szkolenie odpowiedzialny jest Dział Doskonalenia Zawodowego i Poligonu APoż, który wpierają pozostałe jednostki organizacyjne Akademii Pożarniczej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.