Od 4 lat kreuje pozytywny wizerunek nowodworskiej Policji

We wrześniu mijają 4 lat odkąd podkomisarz Joanna Wielocha pełni funkcję Oficera Prasowego Komendanta Powiatowego Policji w Nowym Dworze Mazowieckim. Zadaniem policyjnego rzecznika jest odpowiadanie na pytania dziennikarzy czy kreowanie dobrego wizerunku lokalnej policji w mediach.

W codziennej pracy lokalnych i ogólnopolskich mediów, istotnym elementem jest potwierdzona i pewna informacja pochodzące od służb. Jedną z takich instytucji jest Policja. Komenda Powiatowa Policji w Nowym Dworze Mazowieckim posiada swojego rzecznika prasowego, który ściśle współpracuje z lokalnymi mediami.

Podkomisarz Joanna Wielocha z nowodworską policją zwiazana jest od 17 maja 2006 roku. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie, Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu oraz Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

W 2006 roku rozpoczęła naukę w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Od początku policyjnej kariery związana jest z nowodworską komendą. W latach 2006-2009 pełniła służbę w zespole patrolowo – interwencyjnym. Od lutego 2009 roku została dzielnicową Centrum Miasta i osiedla Nowodworzanka.

We wrześniu 2019 roku powierzono jej zadania oficera prasowego nowodworskiej komendy. W październiku 2021 rozpoczęła kurs oficerski w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, uzyskując stopień podkomisarza Policji. Kilka dni temu ukończyła z wynikiem bardzo dobrym podyplomowe studia z Zarządzania Jednostką w Administracji Publicznej w Akademi Policji w Szczytnie.

W codziennej pracy oficer prasowy odpowiada za kontakty z mediami. Czasem pytanią są bardzo trudne. Często praca jest pod presją czasu. Ze wszystkiego jednak pani podkomisarz wywiązuje się bardzo profesjonalnie. Dziękujemy Pani Joanno za Pani pracę i dyspozycyjność nie tylko w godzinach pracy ale i w czasie wolnym od służby.

WK

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.