Stracili prawa jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w terenie zabudowanym

W ostatni weekend 4 kierowców straciło prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej w terenie zabudowanym prędkości o więcej niż 50 km/h. Policjanci apelują do kierowców o rozsadek i rozwagę oraz przestrzeganie ograniczeń prędkości!

Wśród kierowców, którzy w ostatnich dniach stracili prawa jazdy na okres 3 miesięcy, znalazła się kierująca renault 42-latka. Mieszkanka Płońska, w piątkowy poranek została zatrzymana do kontroli drogowej w miejscowości Borkowo. Dopuszczalną prędkość przekroczyła o 53 km/h.

Następnego dnia rano, funkcjonariusze nowodworskiej drogówki, w tej samej miejscowości kontrolowali 43- latka z Legionowa. Kierowca fiata w terenie zabudowanym jechał o 55 km/h za szybko.

Kolejną osobą, która tego dnia przekroczyła dopuszczalną na obszarze zabudowanym prędkość był 30-letni kierowca audi. Mieszkaniec Warszawy przejeżdżał przez miejscowość Stare Orzechowo z prędkością aż 108 km/h.

Natomiast w niedzielę, policjanci ruchu drogowego podjęli interwencję na terenie nasielskiej gminy, w miejscowości Chrcynno. Kierujący seatem 22- latek, w terenie zabudowanym ponad dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość.

Wszystkie te osoby zostały ukarane wysokimi mandatami oraz punktami karnymi. Nieodpowiedzialni kierowcy stracili też prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

Policjanci apelują do kierowców o rozsądek i rozwagę oraz przestrzeganie ograniczeń prędkości! Nadmierna prędkość jest nadal jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych i ma wpływ na skalę ich skutków!

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.