Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Repertuar kina w Kasynie Oficerskim w marcu

Publikujemy repertuar Kina w Kasynie Oficerskim na miesiąc marzec. Bilety na seanse do nabycia na miejscu w biletomacie lub w kasie NOK w Nowym Dworze Mazowieckim.

Poza projekcjami weekendowymi, zapraszamy również w tygodniu na seanse w ramach Środy dla seniora, a także do spędzenia w kinie Dnia Wagarowicza.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć na miejscu w biletomacie w Kasynie Oficerskim (płatność wyłącznie kartą) w kasie Nowodworskiego Ośrodka Kultury (ul. I. Paderewskiego 1a) i przez biletyna.pl pod linkiem: https://biletyna.pl/film/Nowy-Dwor-Mazowiecki#list

Kasyno Oficerskie w Modlinie Twierdzy – Nowodworski Ośrodek Kultury
ul. Ledóchowskiego 160
Nowy Dwór Mazowiecki

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.