Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Rozpoznajesz sprawcę kradzieży roweru?

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru. Wszystkie osoby, które posiadają informacje dotyczące tego zdarzenia, proszone są o kontakt osobisty lub pod numerami telefonu 47 7244901 lub 47 72 44 213.

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego nowodworskiej komendy, prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie kradzieży roweru. Do zdarzenia doszło w okresie od 2 do 4 lutego 2023 roku w Nowym Dworze Mazowieckim, woj. mazowieckie, ze stojaka rowerowego przy budynku poczekalni PKP, po uprzednim pokonaniu linki zabezpieczającej. Rower marki Kross model Esprit 3.1 M 29 M cz-bia-lim, z osprzętem w postaci oświetlenia i podpory.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje, gdzie może znajdować się jednoślad lub były świadkami kradzieży, proszone są o kontakt osobisty lub pod numerami telefonu 47 7244901 lub 47 72 44 213.

podkom. Joanna Wielocha

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.