Runmageddon w Garnizonie Modlin

Nieznane podziemia Garnizonu Modlin i zjazd na linie nad Miasteczkiem Kibica, takie niespodzianki przygotował dla uczestników organizator najpopularniejszego w Polsce cyklu biegów przeszkodowych – Runmageddon. W weekend 16-17 lutego br. odbędzie się Zimowy Runmageddon w Garnizonie Modlin, który oficjalnie zainauguruje sezon 2019.

Hitem pierwszej, tegorocznej edycji Runmageddonu będzie przeszkoda zwana Tyrolką, rozwieszona niemalże nad głowami widzów ekstremalnego biegu. Tak przygotowana ucieszy startujących, jak i osoby podziwiające zmagania Runmageddończyków. Drugą niespodzianką będzie przebieg przez nieznane dotąd podziemia Garnizonu Modlin.

Zimowy Runmageddon w Garnizonie Modlin z pewnością będzie ekscytujący. Startujący przebiegać będą przez podziemia Garnizonu, do których mało kto kiedykolwiek dotarł. Poznają zimowe oblicze tego historycznego miejsca oraz odkryją jego nowe, jeszcze przez nich niepoznane zakamarki. – opowiada dyrektor eventu Jacek Parol.

Śmiałkowie szukający sportowo-przygodowych wrażeń, którym nie groźny jest ani śnieg ani mróz, będą mieli do wyboru jedną z trzech formuł: Intro czyli 3 kilometry z 15 przeszkodami, Rekrut, 6 kilometrów najeżonych 30 utrudnieniami oraz Hardcore, 21 kilometrów z 70 przeszkodami. Więcej na stronie: https://www.runmageddon.pl/imprezy/zimowy-runmageddon-warszawa-16-02-2019.

Zimowy Runmageddon będzie też pierwszym eventem 2019 roku, podczas którego profesjonalni biegacze przeszkodowi (OCR) startujący w serii Elite będą mogli zawalczyć o awans do Mistrzostw Europy w tej nowej, zyskującej na popularności dziedzinie sportu.

Lutowy Runmageddon w Garnizonie Modlin jest jedyną w tym roku okazją być sprawdzić się podczas zimowego eventu. Kolejna edycja Runmageddonu zapowiedziana jest już na wiosnę i odbędzie się we Wrocławiu, w dniach 13/14.04.2019. W następnych miesiącach okazji do zmierzania się z tym ekscytującym wyzwaniem będzie coraz więcej. W maju zaplanowane są 3 edycje biegu: w Ełku 1/3.05.2019, w Krakowie 11/12.05.2019, w Warszawie 25/26.05.2019. W czerwcu dwie, w Trójmieście 8/9.06.2019 oraz w Poznaniu 22/23.06.2019

Patronat medialny nad imprezą w Modlinie Twierdzy objął nasz portal.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.