Ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania i czerwoną notą Interpolu został ujęty przez Straż Graniczną

46-letni mieszkaniec woj. podlaskiego poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz czerwoną notą Interpolu przez belgijski wymiar sprawiedliwości został zatrzymany przez funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej Warszawa-Modlin po przylocie z Dublina.

Do zatrzymania mężczyzny doszło dzisiaj (12.04) na lotnisku Warszawa-Modlin po przylocie samolotu z Dublina. Poszukiwany 46-letni Polak wpadł w ręce funkcjonariuszy Straży Granicznej na podstawie wydanego za nim Europejskiego Nakazu Aresztowania oraz czerwonej noty Interpolu wystawionej przez władze Belgii. Mężczyzna figuruje w bazach poszukiwawczych jako osoba podejrzana o rozboje z użyciem broni palnej.

Po potwierdzeniu aktualności poszukiwań mężczyzna został zatrzymany, a następnie dowieziony pod konwojem do Pomieszczeń dla Osób Zatrzymanych przy KPP w Nowym Dworze Mazowieckim. Dzisiaj natomiast zostanie doprowadzony do Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga w celu kontynuacji czynności procesowych.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.