Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Solidny styczeń 2024 roku na lotnisku Warszawa – Modlin

Z usług Lotniska Warszawa-Modlin w styczniu 2024 roku skorzystało 202 756 pasażerów, a obsłużono na nim 1 372 operacji lotniczych.

W styczniu wśród pasażerów lotniska największą popularnością cieszyły się następujące kierunki: Londyn, Rzym, Mediolan, Barcelona, Dublin, Malaga, Madryt, Oslo, Sztokholm i Lizbona.

W piątek 5 stycznia Lotnisko Warszawa/Modlin uruchomiło usługę e-rezerwacji miejsc na Parkingu 3 i Parkingu 7, z którą planowanie podróży stało się jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. „Atuty takiej rezerwacji to wygoda, sprawna realizacja formalności i pewność dostępności miejsca” – opisuje korzyści płynące z tej usługi Grzegorz Hlebowicz, Wiceprezes Zarządu ds. Korporacyjnych. Rezerwować można korzystając z zakładek na oficjalnej stronie lotniska na www.modlinairport.pl.

Od piątku 16 lutego w saloniku biznesowym Mazovia Premium Lounge w strefie zastrzeżonej Terminala są honorowane programy lojalnościowe Priority Pass oraz Lounge Key. „To bardzo dobra wiadomość dla osób uczestniczących w tych programach, które cenią sobie komfort podróżowania i lubią przyjemnie spędzać czas na lotnisku” – zaznacza Tomasz Szymczak, p.o. Prezesa Zarządu, Wiceprezes ds. Sprzedaży i Marketingu.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.