Spotkanie kompanii kandydackiej K-2023 z władzami Akademii Pożarniczej

W ostatnim tygodniu na terenie Przeciwpożarowej Bazy Leśnej Akademii Pożarniczej (APoż) w Zamczysku Nowym odbyło się spotkanie Prorektora ds. Kształcenia i Studentów st. bryg. dr. inż. Zdzisława Salamonowicza, Dziekana Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności (WIBiOL) mł. bryg. dr. inż. Adriana Bralewskiego oraz Prodziekana WIBiOL – Kierownika Kierunku Studiów Bezpieczeństwo Wewnętrzne mł. bryg. dr. inż. Marcina Łapicza ze strażakami Kompanii Kandydackiej K-2023.

Podczas spotkania Pan Prorektor wraz z Panami Dziekanem i Prodziekanem pogratulowali wszystkim wyboru uczelni, zachęcili młodych strażaków do rozwijania swoich umiejętności w uczelnianych organizacjach studenckich oraz podzielili się wspomnieniami z okresu służby kandydackiej i doświadczeniami z perspektywy służby stałej.

Na terenie Przeciwpożarowej Bazy Leśnej Akademii Pożarniczej (APoż) w Zamczysku Nowym odbyło się spotkanie Prorektora ds. Kształcenia i Studentów st. bryg. dr inż. Zdzisława Salamonowicza, Dziekana Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności mł. bryg. dr inż. Adriana Bralewskiego oraz Prodziekana Wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa i Ochrony Ludności mł. bryg. dr inż. Marcina Łapicza ze strażakami Kompanii Kandydackiej K-2023. Podczas spotkania Pan Prorektor wraz z Dziekanem i Prodziekanem pogratulowali wszystkim wyboru uczelni, zachęcili młodych strażaków do rozwijania swoich umiejętności w uczelnianych organizacjach studenckich oraz podzielili się wspomnieniami z okresu służby kandydackiej i doświadczeniami z perspektywy służby stałej.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.