Pilne
  • *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21                  *** 21 kwietnia w Nowym Dworze Mazowieckim, Nasielsku i Leoncinie odbędzie się II tura wyborów Wójta/Burmistrza *** Lokale wyborcze będą otwarte od godziny 7 do 21  

Spotkanie wyborcze KWW NDM Odnowa

W oranżerii Hotelu Royal w Modlinie Twierdzy w środę (27.03) a dzień później w kawiarni w Nowym Dworze Mazowieckim, odbyło się spotkanie wyborcze mieszkańców z kandydatami do Rady Miejskiej i Rady Powiatowej oraz Sebastianem Sosińskim, kandydatem na burmistrza miasta. 

Podczas spotkania omówiono program wyborczy Komitetu Wyborczego Wyborców NDM Odnowa. Sebastian Sosiński zaprezentował swoją kandydaturę i opowiedział o planach rozwoju miasta.

Mieszkańcy mogli zapoznać się z kandydatami na radnych. KWW NDM Odnowa wystawiło listy do Rady Miejskiej w Nowym Dworze Mazowieckim oraz do Rady Powiatu. W spotkaniu w Modlinie Twierdzy wzięło udział ponad 100 osób.

 

 

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.