Spotkanie z misjonarzem. Ks. Paweł Sprusński opowie o 11 latach w Amazonii

W środę (27.05) o godz. 19:00 w Salce pod plebanią przy parafii p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim odbędzie się spotkanie autorskie z ks. Pawłem Sprusińskim – byłym wikariuszem parafii Pomiechowo, który przez jedenaście lat prowadził pracę misyjną w Peru.

Ksiądz Sprusński jest autorem książki „Zapiski z Amazonii Misjonarza w Peru” – osobistej relacji z życia i posługi w sercu południowoamerykańskiej dżungli. Publikacja to zapis codzienności misjonarza: trudów, wyzwań, ale i niezwykłych spotkań z ludźmi żyjącymi z dala od cywilizacji.

Spotkanie to rzadka okazja, by z pierwszej ręki usłyszeć o realiach pracy misyjnej w Amazonii – regionie odległym geograficznie i kulturowo od rzeczywistości, którą znamy z Nowego Dworu.

Podczas wieczoru będzie można nabyć książkę oraz uzyskać autograf autora. Wydarzenie organizują Parafia p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Nowym Dworze Mazowieckim oraz Chorągiew Rycerzy Jana Pawła II p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła.

Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłacz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.